WinterART Dance camp 2021

Śnieg, górskie krajobrazy, taniec i snowboard w jednym? To wszystko czeka Cię na najbliższej edycji WinterART Dance Camp vol.2. 

TERMIN

30.01 – 06.02.2021

MIEJSCE

Willa „Za Wodą”
ul. Wojdyły 18a, 34-500 Zakopane

CENA

1550 zł (dla pierwszych 15 osób: 1450 zł)

Dodatkowo płatne: wypożyczenie sprzętu na stoku, karnet na stok

co to za obóz?

winterart dance camp

WinterART Dance Camp to zimowy obóz taneczny, który w tym roku połączony jest z szaleństwem na stoku i nauką jazdy na snowboardzie. Każdego roku staramy się łączyć taniec z dodatkową aktywnością, aby uczestnicy mogli korzystać z bogatego programu obozu i rozwijać swoje pasje i dodatkowe zainteresowania. Na najbliższym wyjeździe do wyboru są dwa profile:

Profil taneczny

Profil taneczno snowboardowy

stageart-obozy-slider-1

Co cię czeka?

przewidziany program obozu

Niezależnie od wyboru profilu czeka Cię bogaty program zajęć i zabaw na obozie:

Warsztaty taneczne

Zajęcia taneczne z 6 instruktorami ze styli takich jak hip hop, contemporary, breaking. Dbamy o to, żeby na obozach gościli topowi tancerze z kraju!

Strefa strechingu

Stretching jest bardzo ważnym elementem treningu. Po intensywnych zmaganiach na sali konieczne jest odpowiednie rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni.

Strefa kreatywna

Oprócz zajęć na sali czekają Cię także kreatywne rozmówki, na których otworzymy nasze głowy, usprawnimy kreatywne myślenie, które pomoże nam budować konkretne sety i improwizacje!

Strefa fighter

Na obozie możesz skorzystać z dodatkowych zajęć wspomagających Twoją kondycję. Odpowiednio dobrane ćwiczenia siłowe pomogą w przygotowaniu fizycznym do intensywnych treningów!

Nocne harce

4,5 h tańca w ciągu dnia to dla Ciebie za mało i chciałbyś więcej? Nie ma sprawy! Codziennie prowadzimy zapisy na dodatkowe zajęcia wieczorne z wybranym instruktorem, którego wybierze grupa chętnych.

Gry i zabawy

W programie przewidziane są codzienne gry zespołowe, zabawy i imprezy integracyjne. The Voice of Camp, quizy oraz Dance Dance Dance już na dobre zagościły w naszym harmonogramie obozowym!

Strefa wiedzy

Panele dyskusyjne oraz tematyczne wieczory przybliżające historie stylów tanecznych realizowanych na obozie.

Jamy i zawody

Przewidujemy jamy w trakcie imprez oraz zawody, które jak zawsze będą zwieńczeniem naszego obozu i ciężkiej pracy obozowiczów. Przewidziane są nagrody dla najlepszych tancerzy!

Snowboard

Jeśli wybierzesz profil taneczno-snowboardowy, czeka Cię nauka / doskonalenie jazdy na snowboardzie z profesjonalną i zabawną instruktorką! Oczywiście nie zapominamy o przygotowaniy fizycznym przed szaleństwem na stoku.

Zgarnij zniżkę na obóz!

Przygotowaliśmy specjalny rabat dla pierwszych 15 osób, które zdecydują się z nami jechać. Zarejestruj się na obóz, wpłać zaliczkę i ciesz się ceną niższą aż o 100zł. Zniżka obowiązuje do wyczerpania limitu miejsc promocyjnych. Kto pierwszy ten lepszy! 

1550 zł
1450 zł

kto w tym roku będzie prowadził zajęcia?

kadra instruktorska

W tym roku czekają Was zajęcia taneczne z 6 instruktorami, a szaleństwo na stoku poprowadzi profesjonalna instruktorka, która będzie z nami przez cały czas trwania obozu!

Weronika Zacher

Contemporary / Stretching

Paulina Żukowska

Hip Hop / Strefa Fighter

Daga Kubina

Hip Hop / Creative Talks

gdzie jedziemy?

zakwaterowanie

Tegoroczna edycja WinterART Dance Camp vol.2 odbędzie się w Willi za Wodą w Zakopanem. To piękne miejsce, wśród malowniczych krajobrazów, które dysponuje kilkoma salami tanecznymi. Niewielka odległość od stoku jest dodatkowym atutem. W cenie są 4 pyszne posiłki każdego dnia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź stronę internetową Willi za Wodą.

stageart-willa-za-woda-zakopane

wakacje, ferie zimowe, obozy i nie tylko...

Interesuje Cię taniec? Zaciekawiło Cię to, czym się zajmujemy? A może jeszcze zastanawiasz się, czy jechać z nami na obóz? Odwiedź nas w innych miejscach w internecie i zobacz więcej!

StageART

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Mysłowicach, Tychach, Będzinie i Imielinie, warsztaty taneczne, pokazy, gale i wiele innych.

Facebook

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z minionych obozów? Odwiedź naszego facebooka!

Instagram

Najświeższe relacje, przygotowania do obozu od kuchni i nasza codzienność, sprawdź!