SummerART Dance Camp 2021

Słońce, górskie krajobrazy, taniec? To wszystko czeka Cię na najbliższej, czwartej już edycji obozu tanecznego SummerART. Tego lata prakTYkuj jak chcesz! 

TERMIN

23 – 31.07.2021

MIEJSCE

Willa Karolcia, Zakopane

CENA

1590 zł – dla pierwszych 15 osób
1690 zł – cena regularna

letni obóz taneczny

SummerART dance camp

SummerART Dance Camp to letni obóz taneczny, który każdego roku jest dla Was ogromną dawką wiedzy, zajawki i doświadczenia. Zawsze staramy się, aby uczestnicy mogli korzystać z bogatego programu obozu i rozwijać swoje pasje i dodatkowe zainteresowania. W tym roku poszliśmy o krok dalej...

 

Tego lata prakTYkuj jak chcesz. Dosłownie! Jakość obozu tworzy się wtedy, kiedy to wy jesteście zadowoleni. Tym razem sami zdecydujecie o ścieżce swojego rozwoju. Kiedy nic nie jest narzucone, kiedy nie musisz, a możesz - dajesz z siebie 100%.

Co mogę robić na obozie?

przewidziany program obozu

Każdy dzień to trzy bloki wartościowych zajęć tanecznych, odbywających się równolegle na 2 salach (6 różnych warsztatów). Każdy warsztat będzie miał swój określony temat, poziom trudności i sami zdecydujecie, w których chcecie uczestniczyć!

Warsztaty taneczne

Zajęcia taneczne z topowymi instruktorami w kraju, ze styli takich jak hip hop, contemporary, breaking.

Nocne harce

4,5 h tańca w ciągu dnia to dla Ciebie za mało i chciałbyś więcej? Nie ma sprawy! Codziennie prowadzimy zapisy na dodatkowe zajęcia wieczorne z wybranym instruktorem, którego wybierze grupa chętnych.

Stretching

Stretching jest bardzo ważnym elementem treningu. Po intensywnych zmaganiach na sali konieczne jest odpowiednie rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni.

prakTYkowanie ciałem

Czyli wzmacnianie, kondycja, wydolność. Na obozie możesz skorzystać z dodatkowych zajęć wspomagających Twoją kondycję. Odpowiednio dobrane ćwiczenia siłowe pomogą w przygotowaniu fizycznym do intensywnych treningów!

prakTYkowanie kreatywności

Oprócz zajęć na sali czekają Cię także zajęcia kreatywne, na których otworzymy nasze głowy, usprawnimy kreatywne myślenie, które pomoże nam budować konkretne sety i improwizacje!

prakTYkowanie zabawy

sztandary i wszystko co Wam do głowy przyjdzie! W programie przewidziane są codzienne gry zespołowe, zabawy i imprezy integracyjne. The Voice of Camp, quizy oraz Dance Dance Dance już na dobre zagościły w naszym harmonogramie obozowym.

prakTYkowanie głową

Nowość w naszym harmonogramie! W tym roku wzbogacimy naszą strefę funduszy o planszówki i łamigłówki, co pomoże Wam pobudzić logiczne myślenie.

prakTYkowanie chwili

czyli relaks, pogaduchy i opalanie. Wiemy, jak ważna jest regeneracja przy tak napiętym harmonogramie. Odpoczynek dla ciała, głowy i duszy!

Jamy i zawody

Przewidujemy jamy w trakcie imprez oraz zawody, które jak zawsze będą zwieńczeniem naszego obozu i ciężkiej pracy obozowiczów. Przewidziane są nagrody dla najlepszych tancerzy!

Zgarnij zniżkę na obóz!

Przygotowaliśmy specjalny rabat dla pierwszych 15 osób, które zdecydują się z nami jechać. Zarejestruj się na obóz, wpłać zaliczkę i ciesz się ceną niższą aż o 100zł. Zniżka obowiązuje do wyczerpania limitu miejsc promocyjnych. Kto pierwszy ten lepszy! 

1690 zł
1590 zł

Kto będzie prowadził zajęcia na naszym letnim obozie?

kadra instruktorska

W tym roku czekają Was zajęcia taneczne z 6 instruktorami, a szaleństwo na stoku poprowadzi profesjonalna instruktorka, która będzie z nami przez cały czas trwania obozu!

Weronika Zacher

Contemporary / Stretching

Paulina Żukowska

Hip Hop / Strefa Fighter

Daga Kubina

Hip Hop / Creative Talks

Gdzie będę spać w trakcie obozu?

zakwaterowanie

Tegoroczna edycja SummerART Dance Camp vol.4 odbędzie się w Willi Karolcia w Zakopanem. To wspaniałe miejsce, wśród malowniczych krajobrazów, które dysponuje kilkoma salami tanecznymi i znajduje się w dzielnicy Olcza z pięknym widokiem na panoramę Tatr. W cenie są 3 pyszne posiłki każdego dnia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź stronę internetową Willi Karolcia tutaj.

2

wakacje, ferie zimowe, obozy i nie tylko...

Interesuje Cię taniec? Zaciekawiło Cię to, czym się zajmujemy? A może jeszcze zastanawiasz się, czy jechać z nami na obóz? Odwiedź nas w innych miejscach w internecie i zobacz więcej!

StageART

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Mysłowicach, Tychach, Będzinie i Imielinie, warsztaty taneczne, pokazy, gale i wiele innych.

Facebook

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z minionych obozów? Odwiedź naszego facebooka!

Instagram

Najświeższe relacje, przygotowania do obozu od kuchni i nasza codzienność, sprawdź!