WinterART – Obóz taneczny 2022

Śnieg, górskie krajobrazy, taniec? To wszystko czeka Cię na najbliższej edycji obozu tanecznego WinterART. W te ferie zimowe jedź z nami na obóz 2022, poczuj zimową atmosferę i zdobądź nowe umiejętności!

TERMIN

21 – 27.02.2022

MIEJSCE

OW Niagara, Międzybrodzie Żywieckie

CENA

1490 zł – dla pierwszych 15 osób
1590 zł – cena regularna

Na tym obozie zrealizujesz bon turystyczny

logo bonu turystycznego

Zgarnij zniżkę na obóz!

Przygotowaliśmy specjalny rabat dla pierwszych 15 osób, które zdecydują się z nami jechać. Zarejestruj się na obóz, wpłać zaliczkę i ciesz się ceną niższą aż o 100zł. Zniżka obowiązuje do wyczerpania limitu miejsc promocyjnych. Kto pierwszy ten lepszy! 

Miejsca promocyjne zostały wyprzedane. Pozostały miejsca w cenie standardowej.

1590 zł
1490 zł

Gdzie będę spać w trakcie obozu?

zakwaterowanie

Najbliższa edycja zimowego obozu tanecznego WinterART 2022 odbędzie się w OW Niagara w Międzybrodziu Żywieckim. Ten obiekt dysponuje kilkoma salami tanecznymi. Zlokalizowany jest u podnóża góry Żar około 300m od Zalewu Międzybrodzkiego w uroczej kotlince, której granice wytycza górski wodospad. W cenie są 3 pyszne posiłki każdego dnia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź stronę internetową OW Niagara tutaj.

wakacje, ferie zimowe, obozy i nie tylko...

Interesuje Cię taniec? Zaciekawiło Cię to, czym się zajmujemy? A może jeszcze zastanawiasz się, czy jechać z nami na obóz? Odwiedź nas w innych miejscach w internecie i zobacz więcej!

StageART

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Mysłowicach, Tychach, Będzinie i Imielinie, warsztaty taneczne, pokazy, gale i wiele innych.

Facebook

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z minionych obozów? Odwiedź naszego facebooka!

Instagram

Najświeższe relacje, przygotowania do obozu od kuchni i nasza codzienność, sprawdź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *