SummerART – Obóz taneczny 2021

Słońce, górskie krajobrazy, taniec? To wszystko czeka Cię na najbliższej, czwartej już edycji obozu tanecznego SummerART. Tego lata jedź z nami na obóz 2021 i prakTYkuj jak chcesz! 

TERMIN

23 – 31.07.2021

MIEJSCE

Willa Karolcia, Zakopane

CENA

1590 zł – dla pierwszych 15 osób
1690 zł – cena regularna

Na tym obozie zrealizujesz bon turystyczny

logo bonu turystycznego

letni obóz taneczny 2021

SummerART Dance Camp 2021

SummerART Dance Camp 2021 to letni obóz taneczny, który każdego roku jest dla Was ogromną dawką wiedzy, zajawki i doświadczenia. Zawsze staramy się, aby uczestnicy mogli korzystać z bogatego programu obozu i rozwijać swoje pasje i dodatkowe zainteresowania. W tym roku poszliśmy o krok dalej...

Tego lata prakTYkuj jak chcesz. Dosłownie! Jakość obozu tworzy się wtedy, kiedy to wy jesteście zadowoleni. Tym razem sami zdecydujecie o ścieżce swojego rozwoju. Kiedy nic nie jest narzucone, kiedy nie musisz, a możesz - dajesz z siebie 100%.

warsztaty taneczne z hip hopu

Co mogę robić na obozie?

przewidziany program na obóz 2021

Każdy dzień to trzy bloki wartościowych zajęć tanecznych, odbywających się równolegle na 2 salach (6 różnych warsztatów). Każdy warsztat będzie miał swój określony temat, poziom trudności i sami zdecydujecie, w których chcecie uczestniczyć!

Warsztaty taneczne

Zajęcia taneczne z topowymi instruktorami w kraju, ze styli takich jak hip hop, contemporary, breaking.

Nocne harce

4,5 h tańca w ciągu dnia to dla Ciebie za mało i chciałbyś więcej? Nie ma sprawy! Codziennie prowadzimy zapisy na dodatkowe zajęcia wieczorne z wybranym instruktorem, którego wybierze grupa chętnych.

Stretching

Stretching jest bardzo ważnym elementem treningu. Po intensywnych zmaganiach na sali konieczne jest odpowiednie rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni.

prakTYkowanie ciałem

Czyli wzmacnianie, kondycja, wydolność. Na obozie możesz skorzystać z dodatkowych zajęć wspomagających Twoją kondycję. Odpowiednio dobrane ćwiczenia siłowe pomogą w przygotowaniu fizycznym do intensywnych treningów!

prakTYkowanie kreatywności

Oprócz zajęć na sali czekają Cię także zajęcia kreatywne, na których otworzymy nasze głowy, usprawnimy kreatywne myślenie, które pomoże nam budować konkretne sety i improwizacje!

prakTYkowanie zabawy

sztandary i wszystko co Wam do głowy przyjdzie! W programie przewidziane są codzienne gry zespołowe, zabawy i imprezy integracyjne. The Voice of Camp, quizy oraz Dance Dance Dance już na dobre zagościły w naszym harmonogramie obozowym.

prakTYkowanie głową

Nowość w naszym harmonogramie! W tym roku wzbogacimy naszą strefę funduszy o planszówki i łamigłówki, co pomoże Wam pobudzić logiczne myślenie.

prakTYkowanie chwili

czyli relaks, pogaduchy i opalanie. Wiemy, jak ważna jest regeneracja przy tak napiętym harmonogramie. Odpoczynek dla ciała, głowy i duszy!

Jamy i zawody

Przewidujemy jamy w trakcie imprez oraz zawody, które jak zawsze będą zwieńczeniem naszego obozu i ciężkiej pracy obozowiczów. Przewidziane są nagrody dla najlepszych tancerzy!

brak miejsc ze zniżką

Przygotowaliśmy specjalny rabat dla pierwszych 15 osób, które zdecydują się z nami jechać. Zarejestruj się na obóz, wpłać zaliczkę i ciesz się ceną niższą aż o 100zł. Zniżka obowiązuje do wyczerpania limitu miejsc promocyjnych. Kto pierwszy ten lepszy! 

Miejsca promocyjne na obóz 2021 zostały wyprzedane. Pozostały miejsca w cenie standardowej.

1690 zł
1590 zł

Kto będzie prowadził zajęcia na naszym letnim obozie 2021?

Kadra instruktorska

W tym roku czekają Was zajęcia taneczne z 8 instruktorami. Każdego roku dbamy o to, aby warsztaty na obozie prowadzili najlepsi instruktorzy w Polsce, z którymi nie macie okazji widzieć się na co dzień. Wpadnij na obóz SummerART 2021 i wróć bogatszy o nowe skille. 

Paulina Będkowska obóz letni 2021

Paulina Będkowska

Taniec Współczesny

obozy Stageart weronika zacher

Weronika Zacher

Contemporary / Stretching

obozy stageart paulina zukowska

Paulina Żukowska

Hip Hop / Strefa Fighter

obozy Stageart Dagmara kubina

Daga Kubina

Hip Hop / Creative Talks

Gdzie będę spać w trakcie obozu?

zakwaterowanie

Tegoroczna edycja SummerART Dance Camp vol.4 odbędzie się w Willi Karolcia w Zakopanem. To wspaniałe miejsce, wśród malowniczych krajobrazów, które dysponuje kilkoma salami tanecznymi i znajduje się w dzielnicy Olcza z pięknym widokiem na panoramę Tatr. W cenie są 3 pyszne posiłki każdego dnia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź stronę internetową Willi Karolcia tutaj.

willa Karolcia obóz z basenem

wakacje, ferie zimowe, obozy i nie tylko...

Interesuje Cię taniec? Zaciekawiło Cię to, czym się zajmujemy? A może jeszcze zastanawiasz się, czy jechać z nami na obóz? Odwiedź nas w innych miejscach w internecie i zobacz więcej!

StageART

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Mysłowicach, Tychach, Będzinie i Imielinie, warsztaty taneczne, pokazy, gale i wiele innych.

Facebook

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z minionych obozów? Odwiedź naszego facebooka!

Instagram

Najświeższe relacje, przygotowania do obozu od kuchni i nasza codzienność, sprawdź!