Obóz taneczny ze Studiem Tańca StageART

Gdzie jechać na obóz taneczny? Spędź wakacje ze Studiem Tańca StageART!

OBOZY TANECZNE / OBOZY LETNIE / OBOZY ZIMOWE

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje 2022, a ofert obozowych jest tyle, że aż ciężko się zdecydować. Skąd wiemy, że wybierając nasz obóz będziecie zadowoleni? Co wyróżnia obozy StageART? Jak wygląda dzień obozowy? To wszystko znajdziecie w tym artykule!  

OBÓZ ZE STAGEART – GWARANCJA ZADOWOLENIA

Od 2018 roku organizujemy obozy taneczne z powodzeniem. Na naszych wyjazdach było łącznie około 150 uczestników, od dzieci 7 letnich, aż do osób dorosłych w wieku 21 lat. O tym kiedy wysłać dziecko na pierwszy, samodzielny wyjazd przeczytacie >>tutaj<< 

Nasz autorski program obozowy tworzymy tak, aby każdy niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania tanecznego był zadowolony. Elastyczność w tworzeniu programu pozwala nam modyfikować go i dokładać propozycje zajęć tanecznych, imprez tematycznych lub spędzania wolnego czasu według zainteresowań uczestników. Zawsze chętnie wprowadzamy zmiany i pozostajemy otwarci na nowe pomysły 🙂  

BEZPIECZEŃSTWO UCZESTNIKÓW TO PODSTAWA!

Co roku podczas organizacji obozu tanecznego bardzo starannie podchodzimy do wyboru miejsca, w którym odbywa się tegoroczny obóz. Komfort zakwaterowania, jakość posiłków oraz atrakcje danego miejsca są dla nas niezwykle istotne przy wyborze ośrodka tanecznego. Równie ważne jest, aby nasz przewoźnik był rzetelny i profesjonalny, w końcu to on dowozi nas w każde miejsce. Za każdym razem jeździmy z tym samym kierowcą, więc wiemy, że dojedziemy i wrócimy bezpiecznie z każdej tanecznej podróży. Warto tutaj wspomnieć, że zawsze jeździmy w góry, a dlaczego? Odpowiedź dla nas jest prosta – sprawdź tutaj, dlaczego obóz w górach.

JAK WYGLĄDA DZIEŃ OBOZOWY?

Już kiedyś pisałyśmy o dniu z życia obozowicza. Taki dzienny plan jest bardzo obfity w przeróżne aktywności i na pewno nie można o nim powiedzieć, że jest nudny, a wręcz przeciwnie – jest atrakcyjny i zawsze inny, żeby nasi stali obozowicze, którzy jeżdżą z nami co roku byli również zaskoczeni! O dniu obozowicza przeczytacie tutaj.

ATMOSFERA OBOZOWA

O tym nie możemy zapomnieć, bo to niewątpliwie nas wyróżnia! Mamy wielkie szczęście, że jeżdżą z nami cudowni uczestnicy, którzy tworzą tą niezapomnianą atmosferę i dzięki temu każdy – niezależnie czy na obóz taneczny pojedzie sam czy z przyjaciółmi poczuje się wspaniale i będzie miło przywitany. Przeprowadziłyśmy kiedyś z naszymi uczestnikami obozowymi wywiad, więc możecie przeczytać tutaj, jak obozowicze widzą te nasze wyjazdy zorganizowane. A naszym zdaniem wspólne zajęcia taneczne, zabawy integrujące grupę, imprezy tematyczne, śpiewanie przy ognisku, pogaduchy w pokojach są fundamentem stworzenia niepowtarzalnego klimatu obozowego. Możecie nam wierzyć, że jeszcze nie było obozu, który nie zakończyłby się łzami wzruszenia i milionami przytulasów, a to według nas świadczy o najlepszej atmosferze na obozie tanecznym. 

impreza na obozie tanecznym

OFERTA OBOZOWA

Zaczniemy od tego, że na każdy nasz obóz taneczny przyjeżdżają topowi tancerze z polskiej sceny street dance oraz tańca współczesnego. Gościliśmy już takie nazwiska jak: Dan Makadan, Paweł ,,Bali” Balawajder, Dominika ,,Doma” Jałoszyńska, Mikołaj Nicolas Strzyż, Rafał ,,Rafmal” Małkiewicz, Natalia ,,Sarna” Kladziwa, Radek ,,Zolsky” Kozłowski, Paulina ,,Szafa” Będkowska i Karol ,,Polski” Polak. W tym roku do naszej kadry obozowej dołączy jeszcze Aga Konopka oraz Patryk ,,Gorzki” Gorzkiewicz!  

Poza zajęciami tanecznymi, które są minimum trzy razy dziennie (co daje nam od 4,5h tańca każdego dnia!) oferujemy zajęcia kreatywne, na których malujemy, rozwiązujemy łamigłówki, gadamy i tworzymy sztukę. Czas wolny na naszych obozach tanecznych to strefy, takie jak:  

  • STREFA CHILLOUT – tu odpoczywamy przy basenie, na leżaczkach czy po prostu robimy sobie krótką drzemkę. 
  • STREFA FIGHTER – tu ćwiczą Ci, którym w ciągu dnia mało jest treningów. 
  • STREFA FUN – tu  bawimy się w kultowe sztandary lub inne autorskie zabawy integrujące.  

Wieczorami zawsze mamy jakąś ciekawą imprezkę tematyczną. Czasem jest to The Voice Of Camp, a czasem autorski Escape Room. Do tego panele dyskusyjne i wycieczki. Tu warto zadać sobie pytanie. Czy warto, więc jeździć na obozy taneczne? Na to pytanie zawsze odpowiadamy chętnie… Oczywiście, że TAK! A dlaczego warto jeździć na obozy taneczne? Na to pytanie odpowiedziałyśmy tutaj.

KADRA PEDAGOGICZNA

Kadra StageART to prawdziwi tytani pracy i profesjonaliści, którzy doskonale łączą pasję do tańca i nauczania z solidną pracą. To nauczyciele edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i szkolnej, specjaliści w poszczególnych dziedzinach tanecznych, wychowawcy z długoletnim doświadczeniem. Są to również specjaliści od mediów społecznościowych, magistrzy sztuki i zarządzania, więc kreatywnych ludzi nam nie brakuje! Naszą kadrę cechuje odpowiedzialność, otwartość i zaangażowanie, a dodając do tego tą kreatywność mamy gwarantowany sukces obozowy.  

ZAPISANE WSPOMNIENIA

Najpiękniejszą pamiątką po obozie są wspomnienia.  

Fajnie, gdy jeszcze można do nich wrócić i przypomnieć sobie jak dobrze nasi uczestnicy bawili się na naszym obozie tanecznym. Te wspomnienia zapisujemy na filmikach obozowych, które co roku nagrywają dla nas profesjonalni kamerzyści. Chętnie wracamy do tych wspomnień i się nimi dzielimy, więc i Was zapraszamy do ich obejrzenia na naszym profilu na YouTube klikając w wybrany link poniżej: 

Letni obóz taneczny SummerART 2018

Letni obóz taneczny SummerART 2019

Zimowy obóz taneczny WinterART 2020 

Letni obóz taneczny SummerART 2021

A na skróty – poniżej film z Letniego obozu tanecznego 2021

W tym roku organizujemy naszą już piątą, okrągłą edycję letniego obozu tanecznego SummerART Dance Camp. Jak się zapisać na obóz? Wystarczy, że klikniesz >>tutaj<<  

Zapraszamy!  

Kiedy kolejny artykuł?

Zbliżają się wakacje 2022, więc zapowiadamy małą przerwę w pisaniu. W tak zwanym międzyczasie zachęcamy do przejrzenia reszty artykułów tutaj, na pewno jest jakiś, który Cię zaskoczy!

Interesuje Cię jakiś temat? Chcesz, żebyśmy go poruszyli na naszym blogu? Daj znać, o czym jeszcze możemy napisać – jesteśmy otwarci na Twoje pytania i wyzwania!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *