rozwiejemy Twoje wątpliwości

najczęściej zadawane pytania

Chciałbyś jechać na obóz lub zapisać swoje dziecko, ale w głowie masz mnóstwo pytań i niepewności? Bardzo chętnie wszystkie rozwiejemy! Poniżej znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania związane z obozami i wyjazdami dla dzieci i młodzieży. 

Pierwszy podział uczestników wynika z wyboru konkretnego profilu. Kolejny dotyczy grup wychowawczych – grupy wychowawcze podzielone są ze względu na wiek. W związku z obowiązującymi obostrzeniami każda z grup wychowawczych będzie miała dostosowany autorski program zajęciowy do wybranego profilu. Dodatkowo przygotowane będą zabawy plenerowe i imprezy tematyczne dla każdej z grup.

To normalne, że obawiacie się Państwo przy pierwszym wyjeździe swojego dziecka. Na naszych obozach przykładamy dużą wagę do tego, aby jechali z nami wykwalifikowani i doświadczeni wychowawcy oraz instruktorzy. Wychowawcy jeżdżą na nasze obozy już wielokrotnie i możemy Państwa zapewnić, że mają odpowiednie kwalifikacje oraz bardzo dobre podejście do dzieci. 

Oczywiście, na obozie mamy możliwość spersonalizowanej diety dla uczestnika. Informację o preferencjach żywieniowych należy zaznaczyć w karcie zgłoszeniowej, którą wysłaliśmy Państwu na maila.

Tak, oczywiście, jeśli dziecko ma przyjaciół, z którymi chce być w pokoju, prosimy o taką informację na 2 tygodnie przed wyjazdem. Proszę jednak pamiętać o tym, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi MEN, dotyczącymi przeciwdziałaniu COVID19 w trakcie obozów i kolonii letnich, w pokoju nie może być więcej, niż 4 osoby.