SummerART – Obóz taneczny 2023

Zapraszamy na SummerART Dance Camp. vol. 6. Obóz, na którym rozwiniesz swoje umiejętności, zaczniesz aktywnie każdy dzień, spędzisz czas z ludźmi pełnymi pasji, wyśpisz się, albo nie, DOŚWIADCZYSZ. Planujemy wakacje 2023!

TERMIN

16 – 24.07.2023

MIEJSCE

U Heliosa, Zakopane

CENA

Early Bird – 2299 zł (do 15.03.2023)
Regular – 2499 zł

Letni obóz taneczny 2023

SummerART Dance Camp 2023

SummerART Dance Camp 2023 to letni obóz taneczny, który dostarczy Ci kreatywności, rozwinie Twoje taneczne skille, pokaże wiele tanecznych [i nie tylko] dróg. Upiecze kiełbaski, powygłupia się jak zawsze [oczywiście kadra, nie obóz].

Każdego roku staramy się zaskakiwać Was nowościami i kadrą złożoną z najlepszych polskich tancerzy oraz doświadczonych opiekunów.

Na najbliższej edycji obozu:

  • 6 instruktorów warsztatowych + 3 osoby w kadrze opiekuńczo - pedagogicznej
  • Kreatywność - ARTfullness
  • Świadomość - MINDfullness
  • Aktywność - BODYfullness
Zapisy na SummerART Dance Camp vol. 6 już ruszyły!
oboz-taneczny-2022-stageart-2

W cenie

Warsztaty i zajęcia dodatkowe

Zakwaterowanie

Pełne wyżywienie

Dojazd na miejsce

Opieka kadry

Koszulka i dyplom

Uczestnicy

Dla kogo jest obóz taneczny 2023 SummerART?

  • Grupa I - dla osób (7-12 lat), które mają niewielkie doświadczenie taneczne, ale lubią ruch, taniec i nie boją się wyzwań.
  • Grupa II - dla osób (13 -18 lat), które tańczą, poza pracą w grupie, chcą rozwijać swoje umiejętności solowe/freestylowe, poznawać nowe style, pracować nad świadomością taneczną. Jeżeli nie tańczysz, ale jesteś otwarty i chętny na naukę, łatwo się nie poddajesz ta grupa jest też dla Ciebie.
oboz-taneczny-2022-wakacje-2

Co mogę robić na obozie?

Przewidziany program na obóz 2023

Każdy dzień to trzy bloki wartościowych zajęć tanecznych, odbywających się równolegle na 2 salach (6 różnych warsztatów). Każdy warsztat będzie miał swój określony temat i poziom trudności dostosowany do danej grupy tanecznej. 

Warsztaty taneczne

Zajęcia taneczne z topowymi instruktorami w kraju, ze styli takich jak hip hop, contemporary, floorwork, akrobatyka.

Nocne harce

4,5 h tańca w ciągu dnia to dla Ciebie za mało i chciałbyś więcej? Nie ma sprawy! Codziennie prowadzimy zapisy na dodatkowe zajęcia wieczorne z wybranym instruktorem, którego wybierze grupa chętnych.

Stretching

Stretching jest bardzo ważnym elementem treningu. Po intensywnych zmaganiach na sali konieczne jest odpowiednie rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni.

BODYfullness

Czyli wzmacnianie, kondycja, wydolność. Na obozie możesz skorzystać z dodatkowych zajęć wspomagających Twoją kondycję. Odpowiednio dobrane ćwiczenia siłowe pomogą w przygotowaniu fizycznym do intensywnych treningów!

ARTfullness

Oprócz zajęć na sali czekają Cię także zajęcia kreatywne, na których otworzymy nasze głowy, usprawnimy kreatywne myślenie, które pomoże nam budować konkretne sety i improwizacje!

MINDfullness

Stawiamy na wszechstronny rozwój i wiemy, jak bardzo świadomość tancerza jest ważna na jego tanecznej drodze. Dowiesz się, jak radzić sobie z problemami. blokadami, w jaki sposób radzić sobie ze stresem i sięgać do najgłębszych zakątków swojej pasji.

Panele dyskusyjne

Nurtuje Cię jakiś temat? Siądź z naszymi instruktorami i wyślij w ich stronę bombę pytań, z chęcią odpowiedzą! Poruszamy różne tematy z życia tanecznego i nie tylko.

Chill

czyli relaks, pogaduchy i opalanie. Wiemy, jak ważna jest regeneracja przy tak napiętym harmonogramie. Odpoczynek dla ciała, głowy i duszy!

Jamy i zawody

Przewidujemy jamy w trakcie imprez oraz zawody, które jak zawsze będą zwieńczeniem naszego obozu i ciężkiej pracy obozowiczów. Przewidziane są nagrody dla najlepszych tancerzy!

Zgarnij cenę early bird!

Zniżka obowiązuje przy rejestracji oraz wpłacie zaliczki do 31/03/2023. Zarejestruj się na obóz, wpłać zaliczkę i ciesz się ceną niższą aż o 200 zł!

Miejsca promocyjne zostały wyprzedane. Pozostały miejsca w cenie standardowej.

2499 zł
2299 zł

Kto będzie prowadził zajęcia na naszym letnim obozie 2022?

Kadra instruktorska

Już niedługo zobaczysz tu zdjęcia i nazwiska osób, które będą naszymi gośćmi w wakacje 2022. Stay tuned!

Paulina Będkowska obóz letni 2021

Paulina Będkowska

Taniec Współczesny

obozy Stageart weronika zacher

Weronika Zacher

Contemporary / Stretching

obozy stageart paulina zukowska

Paulina Żukowska

Hip Hop / Strefa Fighter

obozy Stageart Dagmara kubina

Daga Kubina

Hip Hop / Creative Talks

Gdzie będę spać w trakcie obozu?

Zakwaterowanie

SummerART Dance Camp vol.5 odbędzie się w Domu Wypoczynkowym u Heliosa. Dom Wypoczynkowy u Heliosa znajduje się w Zakopanem na Cyrhli, znanej dzielnicy widokowo-wypoczynkowej dzielnicy Zakopanego, położona na wysokości 1000. n.p.m. nad centrum na drodze do Morskiego Oka. Jest to teren Tatrzańskiego Parku Narodowego. W cenie pobytu pełne wyżywienie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź stronę internetową Ośrodka U Heliosa tutaj

obóz taneczny 2023

wakacje, ferie zimowe, obozy i nie tylko...

Interesuje Cię taniec? Zaciekawiło Cię to, czym się zajmujemy? A może jeszcze zastanawiasz się, czy jechać z nami na obóz? Odwiedź nas w innych miejscach w internecie i zobacz więcej!

StageART

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Mysłowicach, Tychach, Będzinie i Imielinie, warsztaty taneczne, pokazy, gale i wiele innych.

Facebook

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z minionych obozów? Odwiedź naszego facebooka!

Instagram

Najświeższe relacje, przygotowania do obozu od kuchni i nasza codzienność, sprawdź!