rozwiejemy Twoje wątpliwości

najczęściej zadawane pytania

Chciałbyś jechać na obóz lub zapisać swoje dziecko, ale w głowie masz mnóstwo pytań i niepewności? Bardzo chętnie wszystkie rozwiejemy! Poniżej znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania związane z obozami i wyjazdami dla dzieci i młodzieży. 

Jak będzie wyglądał podział na grupy?

Pierwszy podział uczestników wynika z wyboru konkretnego profilu. Kolejny dotyczy grup wychowawczych – grupy wychowawcze podzielone są ze względu na wiek. W związku z obowiązującymi obostrzeniami każda z grup wychowawczych będzie miała dostosowany autorski program zajęciowy do wybranego profilu. Dodatkowo przygotowane będą zabawy plenerowe i imprezy tematyczne dla każdej z grup.

Moje dziecko pierwszy raz jedzie na obóz, mam obawy, czy wychowawcy sobie poradzą.

To normalne, że obawiacie się Państwo przy pierwszym wyjeździe swojego dziecka. Na naszych obozach przykładamy dużą wagę do tego, aby jechali z nami wykwalifikowani i doświadczeni wychowawcy oraz instruktorzy. Wychowawcy jeżdżą na nasze obozy już wielokrotnie i możemy Państwa zapewnić, że mają odpowiednie kwalifikacje oraz bardzo dobre podejście do dzieci. 

Moja córka jest wegetarianką. Czy można dostosować menu do jej diety?

Oczywiście, na obozie mamy możliwość spersonalizowanej diety dla uczestnika. Informację o preferencjach żywieniowych należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Dieta spersonalizowana wiąże się z dodatkowym kosztem 15 zł / dzień.

Czy moja córka może wybrać, z kim chce być w pokoju?

Tak, oczywiście, jeśli dziecko ma przyjaciół, z którymi chce być w pokoju, prosimy o taką informację na 2 tygodnie przed wyjazdem. Proszę jednak pamiętać o tym, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi MEN, dotyczącymi przeciwdziałaniu COVID19 w trakcie obozów i kolonii letnich, w pokoju nie może być więcej, niż 4 osoby. 

Czy na obozie są przewidziane jakieś atrakcje?

Oczywiście! Główną atrakcją są odwiedzający nas instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia taneczne, ale poza zajęciami obozowiczów czeka jeszcze szereg różnych aktywności. Jedną z nich są strefy rozwoju, w trakcie których tancerze mogą popracować nad swoją kondycją, pobudzić kreatywne myślenie, odpocząć lub grać w gry zespołowe. Zazwyczaj jednego dnia wybieramy się także na wycieczkę w okoliczne piękne miejsca, aby ciało i umysł mogły odpocząć. Wieczorami gwarantujemy sporo imprez tematycznych, począwszy od Voice of Camp, poprzez imprezy przebierane, Mam Talent, czy kończące obóz zawody, w trakcie których wyłaniamy zwycięzców w kategoriach street i jazz. 

Sprawdź naszego bloga!

Czy wiesz, że prowadzimy bloga, na którym również odpowiadamy na wiele pytań? Sprawdź!

Masz inne pytania?

Chętnie odpowiemy! Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na tej stronie – skontaktuj się z nami. 

Wakacje, obozy i nie tylko...

Interesuje Cię taniec? Zaciekawiło Cię to, czym się zajmujemy? A może jeszcze zastanawiasz się, czy jechać z nami na obóz? Odwiedź nas w innych miejscach w internecie i zobacz więcej!

StageART

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Mysłowicach, Tychach, Będzinie i Imielinie, warsztaty taneczne, pokazy, gale i wiele innych.

Facebook

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z minionych obozów? Odwiedź naszego facebooka!

Instagram

Najświeższe relacje, przygotowania do obozu od kuchni i nasza codzienność, sprawdź!