rozwiejemy Twoje wątpliwości

najczęściej zadawane pytania

Chciałbyś jechać na obóz lub zapisać swoje dziecko, ale w głowie masz mnóstwo pytań i niepewności? Bardzo chętnie wszystkie rozwiejemy! Poniżej znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania związane z obozami i wyjazdami dla dzieci i młodzieży. 

Pierwszy podział uczestników wynika z wyboru konkretnego profilu. Kolejny dotyczy grup wychowawczych – grupy wychowawcze podzielone są ze względu na wiek. W związku z obowiązującymi obostrzeniami każda z grup wychowawczych będzie miała dostosowany autorski program zajęciowy do wybranego profilu. Dodatkowo przygotowane będą zabawy plenerowe i imprezy tematyczne dla każdej z grup.

To normalne, że obawiacie się Państwo przy pierwszym wyjeździe swojego dziecka. Na naszych obozach przykładamy dużą wagę do tego, aby jechali z nami wykwalifikowani i doświadczeni wychowawcy oraz instruktorzy. Wychowawcy jeżdżą na nasze obozy już wielokrotnie i możemy Państwa zapewnić, że mają odpowiednie kwalifikacje oraz bardzo dobre podejście do dzieci. 

Oczywiście, na obozie mamy możliwość spersonalizowanej diety dla uczestnika. Informację o preferencjach żywieniowych należy zaznaczyć w karcie zgłoszeniowej, którą wysłaliśmy Państwu na maila.

Tak, oczywiście, jeśli dziecko ma przyjaciół, z którymi chce być w pokoju, prosimy o taką informację na 2 tygodnie przed wyjazdem. Proszę jednak pamiętać o tym, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi MEN, dotyczącymi przeciwdziałaniu COVID19 w trakcie obozów i kolonii letnich, w pokoju nie może być więcej, niż 4 osoby. 

Oczywiście! Główną atrakcją są odwiedzający nas instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia taneczne, ale poza zajęciami obozowiczów czeka jeszcze szereg różnych aktywności. Jedną z nich są strefy rozwoju, w trakcie których tancerze mogą popracować nad swoją kondycją, pobudzić kreatywne myślenie, odpocząć lub grać w gry zespołowe. Zazwyczaj jednego dnia wybieramy się także na wycieczkę w okoliczne piękne miejsca, aby ciało i umysł mogły odpocząć. Wieczorami gwarantujemy sporo imprez tematycznych, począwszy od Voice of Camp, poprzez imprezy przebierane, Mam Talent, czy kończące obóz zawody, w trakcie których wyłaniamy zwycięzców w kategoriach street i jazz. 

Sprawdź naszego bloga!

Czy wiesz, że prowadzimy bloga, na którym również odpowiadamy na wiele pytań? Sprawdź!

Masz inne pytania?

Chętnie odpowiemy! Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na tej stronie – skontaktuj się z nami. 

Wakacje, obozy i nie tylko...

Interesuje Cię taniec? Zaciekawiło Cię to, czym się zajmujemy? A może jeszcze zastanawiasz się, czy jechać z nami na obóz? Odwiedź nas w innych miejscach w internecie i zobacz więcej!

StageART

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Mysłowicach, Tychach, Będzinie i Imielinie, warsztaty taneczne, pokazy, gale i wiele innych.

Facebook

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z minionych obozów? Odwiedź naszego facebooka!

Instagram

Najświeższe relacje, przygotowania do obozu od kuchni i nasza codzienność, sprawdź!